Wydanie/Ausgabe 126/10.09.2023

   

W 2013 roku ówczesny Minister Sprawiedliwości upublicznił dane świadczące o tym, że w listopadzie 2013 roku w polskich zakładach karnych przebywało 1454 skazanych za czyny pedofilskie, w tym jeden ksiądz. Tak jest – jeden ksiądz na półtora tysiąca skazanych. Około 900 skazanych pedofili nie ma zawodu. 70 to murarze, 30 rolnicy, 30 – ślusarze, 25 - mechanicy samochodowi. I jeden ksiądz (www.wsieciprawdy.pl/jeden-ksiadz-na…).

Jakiś czas temu ks. Dariusz Oko publicznie stwierdził: Tak wiele mówi się o księżach, tymczasem w mojej diecezji na 2200 księży tylko jeden jest skazany za pedofilię. W ostatnich 10 latach skazano za pedofilię w Polsce ok. 6 tys. ludzi, z czego tylko 27 księży. To jest mniej niż pół promila - powiedział w "Tak jest" w TVN24 ks. Dariusz Oko (tvn24.pl/polska/ks-oko-6-tys-sk…).

Oto jak przedstawia się sytuacja według najnowszych statystyk:

Jak wynika z informacji podawanych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego oraz Ministerstwo Sprawiedliwości, średnio każdego roku sądy państwowe za wykorzystywanie seksualne małoletnich, sądy skazywały 1515 osób świeckich oraz 3 duchownych. Natomiast sądy kościelne skazywały rocznie przeciętnie 8,7 duchownych. Spośród wszystkich skazanych przez państwo jak i ukaranych przez Kościół – duchowni stanowią 0,88 procenta. Wedle statystyk dotyczących „wykorzystywania seksualnego małoletnich przez niektórych duchownych”, 85 duchownych zostało skazanych przez sądy państwowe za te przestępstwa w okresie między 1990 a 2018 r. Z kolei – w świetle danych Ministerstwa Sprawiedliwości, w tym samym okresie za przestępstwa związane z seksualnym wykorzystywaniem małoletnich zostało skazanych prawomocnymi wyrokami sądów – 27331 osób. 85 skazanych duchownych (księży bądź zakonników) stanowi 0, 31 procenta tej liczby (www.pch24.pl/duchowni-to-0-3…).

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że krzywdzenie niewinnych dzieci przez niektórych zwyrodniałych przedstawicieli różnych zawodów, w tym lekarzy oraz nauczycieli  w najmniejszym stopniu dotyczy to duchowieństwa katolickiego  jest absolutnie karygodne i woła o pomstę do nieba.

Jest oczywiste, że katolicy nie mogą tolerować tak odrażającego zła, zwłaszcza wtedy, gdy czyni to osoba duchowna. To jest oczywiste i nie podlega dyskusji. Nasz Pan Jezus Chrystus wypowiedział straszliwe słowa pod adresem każdego gorszyciela niewinnych dzieci:

...lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza (Mt 18, 6).

Trzeba tylko mieć świadomość, że problemu pedofilii nie można odłączać od problemu homoseksualizmu, ponieważ według badań na 1000 pedofilów 400 to geje, a 1 to ksiądz, a według innych wiarygodnych badań przytłaczającą większość przypadków molestowania seksualnego nieletnich przez duchownych stanowią czyny homoseksualne (patrz: wpolityce.pl/polityka/409953-afera-pe… oraz: wpolityce.pl/kosciol/412418-zwiazek-…).

Afera pedofilska jest tak naprawdę aferą homoseksualną, dlatego tym bardziej wszyscy sodomici wezwani są do pokuty i nawrócenia. Główną przyczyną afery homoseksualnej jest oddalenie się od prawdy Ewangelii.

Trzeba tylko mieć świadomość, że problemu pedofilii nie można odłączać od problemu homoseksualizmu, ponieważ według badań na 1000 pedofilów 400 to geje, a 1 to ksiądz, a według innych wiarygodnych badań przytłaczającą większość przypadków molestowania seksualnego nieletnich przez duchownych stanowią czyny homoseksualne (patrz: wpolityce.pl/polityka/409953-afera-pe… oraz: wpolityce.pl/kosciol/412418-zwiazek-…).

Nie wolno ulegać zbiorowej histerii wytworzonej przez antykatolickie mass media, które przesadnie rozdmuchują temat i skupiają się jedynie na Kościele katolickim, a przecież  powtórzmy to jeszcze raz  w porównaniu z innymi grupami zawodowymi w najmniejszym stopniu dotyczy to duchowieństwa katolickiego (wiadomosci.dziennik.pl/…/450122,ks-dariu…).

Jednocześnie te same mass media i środki opiniotwórcze nigdy nie zareagowały na przejawy propagowania pedofilii przez europejskie lewactwo, a obecnie w sposób niezwykle pobłażliwy traktują przypadki pedofilii występujące wśród aktorów i reżyserów filmowych (www.pch24.pl/zorganizowana-p…).

Jak się ściga pedofilię przykładem jest pan Polański. To jest mężczyzna, który zapewne miał bardzo wiele kobiet, może dziesiątki, jeśli nie setki. Ale jako narkoman seksualny, który ciągle chce innych wrażeń, sięgnął po dziecko. Bronił go sam pan Wajda - powiedział ksiądz Dariusz Oko (tvn24.pl/polska/ks-oko-6-tys-sk…).

Te same mass media, które domagają się oczyszczenia Kościoła (wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,228870…), jednocześnie akceptują homoseksualizm i promują upadłych kapłanów dotkniętych tym zboczeniem, a nawet  to jest prawdziwy szczyt obłudy  chwalą książkę promującą pedofilię.

Ks. Oko określił jako gigantyczne kłamstwo i gigantyczną manipulację mediów skupianie się na mówieniu o pedofilii wśród księży, podczas gdy na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz. Jego zdaniem o pedofilii wśród gejów należałoby mówić 400 razy więcej (www.gosc.pl/doc/1520456.Na-1000…).

Te same mass media na ogół przemilczają przypadki pedofilii występujące wśród protestantów, a także wyznawców judaizmu, a ze szczególną zawziętością milczą na temat pedofilii występującej oficjalnie w islamie.

Wszystko wskazuje na to, że na celowniku znajduje się tylko Kościół katolicki, a więc jedyna prawdziwa religia. Czy to nie jest znamienne? Wyraźnie czuć w tym wszystkim swąd szatana, któremu nie przeszkadzają zbytnio fałszywe religie, a zwłaszcza islam:

Marcin Rola i Miriam Shaded rozmawiali tym razem o pedofilii będącej pewnego rodzaju standardem w muzułmańskich społeczeństwach. Jak się okazuje, Koran wprost uzasadnia małżeństwa z małymi dziewczynkami, są one uważane wręcz za coś chwalebnego, gdyż ... (www.prawdaobiektywna.pl/polska/shaded-o-pedofi…www.prawdaobiektywna.pl).

Z całą pewnością trwająca obecnie medialna kampania polegająca na przesadnym nagłaśnianiu przypadków absolutnie karygodnego wykorzystywania dzieci przez nielicznych i skrajnie zdeprawowanych duchownych  nie wolno przy tym zapominać o agenturze  zostanie wykorzystana nie tylko jako pretekst dla zniesienia celibatu, ale także jako preludium do ostatecznej rozprawy z Kościołem, którego na szczęście nigdy nie uda się wrogom zniszczyć, ponieważ jest niezniszczalny (Mt 16, 18) 

https://gloria.tv/post/Vzz8vJpmXgSV2eKiXhjDMahP4

Komentarze  

0 #1 Józef 2023-06-01 05:33
Tu te same bzdury. Nie mam już wątpliwości
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

   
© Silesia - Śląsk - Schlesien 2009-2021